La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

0

Nie ma co się oszukiwać, ale gramy słabo w tym sezonie. Owszem punktujemy, ale brakuje nam tego ognia, brakuje nam lidera w obronie, no i nie można ciągle polegać na magi Pedriego, a teraz na skuteczności Rashforda, bo to jedyni piłkarze którzy zapewniają nam stały, dobry poziom, bo reszta jest strasznie nierówna, no i ja osobiście uważam że Szczęsny nie zapewnia nam spokoju na bramce I media wręcz aż za mocno go wychwalają, bo to nie pierwszy mecz kiedy polak swoje dołożył do niego, patrz ubiegły sezon i ostatnie el classico, no i mecze z Interem gdzie nie wyglądał jak monolit.

Ciężko jest, do tego problemy zdrowotne piłkarzy I mamy takie wyniki jakie mamy. Może w zimę uda się jakoś kupić piłkarza (jeśli to w ogóle będzie możliwe), bo bez transferu do obrony będzie nam bardzo trudno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?