La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

2

Med - De Minaur
Felix - Rinderknech
Djokovic - Bergs
Rune - Vacherot

Z góry drabinki to ktos po raz pierwszy w tym sezonie wbije do finalu mastersa.

Z dołu smak finału w tym sezonie poznali Djokovic (Miami) i Rune (IW)

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @agaFCB

0

@mekston Skoro ten okres roku to powinien wygrać Felix-Auger.

0

@FcPortoFan1999 Felix juz byl w 1/4 w Cinci i 1/2 US Open

To nawet wczesniej pojawil sie indorowy Felix

0

@mekston Tylko dopiero teraz powinien być jego złoty okres.

0

@FcPortoFan1999 final Djokovic - Felix?

0

@mekston No raczej.Chociaż nie wiadomo jak Djokovic będzie wyglądał po tych dość ciężkich meczach z kontuzją i upałem.

0

@FcPortoFan1999 tam wszyscy maja problemy z upalem

Rune tez mial jakies

0

@mekston ATP udaje że próbuje coś z tym zrobić.

0

@FcPortoFan1999 ATP to kombinuje jak stworzyc mastersy 21 dniowe

0

@mekston Myślę że to doskonały pomysł pod więcej urazów.Może by tak stworzyli kalendarz na 12 miesięcy a nie tylko 11?

0

@mekston Dla Djoko dzień przerwy między meczami, to świetna wiadomość. Chociaż on sam jest przeciwny temu, żeby mastersy trwały tak długo xd

0

@Barcanajlepszyteam wlasnie, z jednej strony te dni przerwy a z drugiej dlugosc turnieju plus krotsze przerwy miedzy turniejami i sam turniej jest 6 meczowy a nie 5 meczowy dla topki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?