La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

15

Też wam powiem, patrzę na tego Dżamala i tam fura, skóra, komóra, karły na imprezie, karzeł za dziewczynę. Ojciec lekko jebni.. matka niby normalna, ale tam chcesz z nią se zdjęcie albo zjeść snickersa to tam płacisz jakiś hajs. Ten już bez outfitu za 100 koła to się nie pokaże nawet jak do Lidla wychodzi. Tera jakieś nowe info, że on ci koszulki nie podpisze, bo on będzie sprzedawał to, że se długopisem coś nabazgra na ciuchu nazwisko swoje.

Zdecydowanie bardziej cenię podejście drugiego złote dziecka Barcelońskiego Pedriego, to nie jest wychowanek, to taki bardziej adoptowany syn, Messi go w misce nie kąpał, ale on ma swoje wartości, z którymi bardziej się utożsamiam. On ci założy dziurawy dres i wyjdzie pokopać ze starym na orlik na wakacjach i jego kumplami innymi starymi. Podbijesz to ci nabazgra długopisem na koszulce czy jakiejś kartce z "Bravo Sport". Do niego na klatce nie musisz nawet mówić pierwszy "Dzień dobry", on sam wyjdzie z inicjatywą

0

@Luciano99 Masz rację. Sprzedałbym Lamine za 300 baniek, on nie osiągnie maksimum swojego potencjału, baa myślę, że on nie utrzyma obecnej formy przez najbliższe kilka lat. W takim grajdole to jest po prostu mission impossible. Jeśli za 10 lat on będzie na topie to znaczy, że jest nie tylko fenomenem sportowym, ale i psychologicznym.

1

@Luciano99 Zdecydowanie bardziej na kim powinny się wzorować dzieciaki to Pedri niż Yamal. Nie chcę oczywiście jakoś bardzo psioczyć na Yamala bo też nie o to chodzi, natomiast samo podejście do życia dużo dużo bardziej odpowiada mi u Pedriego. Nie ma potrzeby lansowania się drogimi ubraniami, jakimiś wywalonymi w kosmos urodzinami i zdjęcia z dziewczynami. Widać Pedri skromny fajny chłopak i to jest wzór do naśladowania. Yamal niech sobie żyje jak chce nic mi do tego ale może kiedyś się trochę opamięta.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ciężko mi rozmawiać o jego sprzedaży, bo to najwybitniejszy talent od czasów Messiego i CR7. Na boisku jest geniuszem, ewenementem światowym.
Ale poważnie kłuje mnie w oczy jego podejście do życia i strasznie dziwne otoczenie

0

@Luciano99 Ja bym sprzedał bez sentymentów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?