- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
3
Miłość miłością, związek związkiem, ale trzeba wrócić na ziemię:)
Legia dziś zgarnia 3 punkty czy żegnamy marzenia o mistrzostwie? Z tego, co kojarzę Lubin jest dość gościnny dla Legii.
@FcPortoFan1999 @Safrani @fart @LeszekFCB @KRISU77
2
@JanZagloba Legia to w tym meczu wiele nie zyska.Przynajmniej od strony zagrożonego zwolnieniem trenera z Rumunii.Zwycięstwo na Zagłębie to jest obowiązek bo Lubin kompletnie nie potrafi grać na Legię. @Luciano99 Ty nie marzysz o mistrzostwie dla Legii?
3
@JanZagloba O czym marzenia xdd?
1
@JanZagloba wypadałoby Panie Onufry życzyć Legii porażki. Nie widzę innej opcji
1
@JanZagloba Na ostatnie 35 konfrontacji Legia - Zagłębie. Legia wygrała aż 22 spotkania!
1
@Safrani W kontekście wrogości czy zwolnienia kapitana, którego okręt tonie?:)
1
@JanZagloba w kontekście, że zawsze Legii życzę jak najgorzej
1
@Safrani Szanuję to. Jedyne, co mi przeszkadza to chamstwo, a tego z Twojej strony nigdy nie zauważyłem:)