- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
2
tak bardzo wierza w Ansu ze wycenili go na 12mln :D
a co do Inigo z jednej strony w marcu przy podpisywaniu kontraktu obiecali ze jak dostanie oferte to dadza mu odejsc za darmo po czym sie dziwia ze dostaje oferte :D jak mozna byc w lipcu zaskoczonym czyms na co sie przygotowales w marcu?
0
@barteq żadne solidne media nie potwierdziły tej informacji o klauzuli. Inigo odszedł dla zwolnienia FFP i BYĆ MOŻE dlatego że uznał że nie da rady
0
@barteq co do Ansu, typowa gadka dla gawiedzi. Padł ten temat to go poruszono. Nie powie że przekreślili go bo zarabia dosyć sporo jak na to jaki rozjazd zaliczył na drodze rozwoju. Czekają tylko by go Monaco sobie wzięło.
Co do Inigo to pełna zgoda. Zostawili mu furtkę do odejścia i się teraz dziwią. Na domiar złego mają jakąś dziwną alergię na Andreasa który potrafi grać na LŚO, gdy mamy 7 piłkarzy na 4 pozycje w obronie. Już widzę jak za rok kupują 2 stoperów, napastnika, Rashforda, rejestrują Garcię i Roony’ego.
2
@Nightraider myślę że jak tylko w marcu Inigo podpisał kontrakt z tą furtka to jego agent wsiadł w samolot do Arabów szukać mu klubu. No ale Deco zdziwiony:)