La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 622 Culés

2

Z nadmiernym huraoptymizmem i pewnością siebie bym się wstrzymał, bo okoliczności nam bardzo sprzyjały. Rozbity mentalnie rywal, po kontrowersyjnej czerwonej kartce. Przypominam, w zeszłym sezonie kiedy mieliśmy duży kryzys w listopadzie i grudniu też zdarzył nam się podobny mecz z Mallorcą. Jest lepiej niż z Gironą ale dalej wiele do poprawy.
Natomiast jeśli ten mecz ma nam coś dać to przede wszystkim pewność siebie, której mam wrażenie nam ostatnio kompletnie brakowało. Wybitnie nie jest, ale promyk nadziei na lepsze jutro rośnie z każdym spotkaniem.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 mimo wszystko miło było zobaczyć znowu piłkarzy Barcelony skutecznych pod bramką. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna

0

@ZwyklyKibicBarcy04 gdzie tutaj widzisz huraoptymizm?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Umówmy się, główna nadzieja w tym, że real też dobrze nie wygląda. Ale klasyk to klasyk wszystko możliwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?