La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 865 Culés

3

Dzisiaj poza Ligą Konferencji w piłce nożnej mamy także Ligę Mistrzów w piłce ręcznej - 6 kolejka:

18.45 Dinamo Bukareszt - Iskra Kielce
20.45 Orlen Wisła Płock - FC Barcelona

Szkoda, że te mecze nie odbyły się wczoraj bo chciałbym obejrzeć - szczególnie Wisłę Płock z Barceloną.

Iskra Kielce bardzo słabo zaczęła ten sezon. W swojej tabeli LM zajmują 6 miejsce (na 8 zespołów i ostatnie premiowane awansem do fazy 1/8) z ledwo ma 2 punktami. Na pocieszenie Dinamo jest ostatnie z zerowym dorobkiem więc tutaj zespół z Polski wręcz musi po prostu wygrać.

Na drugim biegunie znajduje się Orlen Wisła Płock. Mistrzowie Polski zajmują trzecie miejsce swojej grupie LM z 8 punktami (tyle samo co wicelider Barcelona), a więc dzisiaj mecz praktycznie na szczycie.
Orlen Wisła Płock po ostatnim zwycięstwie z PSG wcale nie jest dzisiaj bez szans choć to Barcelona jest faworytem tego meczu.

Wielkie emocje dziś wieczorem - Liga Konferencji w piłce nożnej i Liga Mistrzów w piłce ręcznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?