La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

0

Lamine do Porto tak?

2

@FcPortoFan1999 do Lecha Poznań

1

@Lucyffffer1922 Do Śląska Wrocław

1

@FcPortoFan1999 do Porto(wców do Szczecina)

0

@Lucyffffer1922 Po to żeby stawać w szranki przeciwko Gibraltarczykom? @lajcior Jeszcze lepiej. @Kgorecki2500 O jeszcze lepiej.

1

@FcPortoFan1999 tak, ale ten z Rakowa

1

@kubix05 Dobra riposta.

1

@FcPortoFan1999 moze wtedy z nimi wygramy :D a co powiesz o polskim klasyku?

0

@Lucyffffer1922 Znakomite-fenomenalne spotkanie.Szkoda że trwało tylko 93 minuty.

0

@FcPortoFan1999 szkoda ze nie wpadl gol dla Lecha. Bylismy lepsi

0

@Lucyffffer1922 Ten sezon zaczyna mi przypominać tego szaleństwa co było w sezonie 23/24.Nawet ten mecz Legii z Lechem przy Łazienkowskiej był taki sam.

0

@FcPortoFan1999 Lech ma potężną kadre jak wroci Ali i walemarkt i murawski to bedzie fajna druzyna


Nie mam pojecia co sie odjeb... na giblartarze. Masakra jakas

0

@Lucyffffer1922 To było upokorzenie polskiej piłki.Co dziwne bo potrafili zgnieść trudniejszą ekipę z Wiednia na nieprzyjemnym w tym sezonie dla nich swoim stadionie.

0

@FcPortoFan1999 najgorsze że te 3 pkt byly wazne do awansu. Kazdy inny zespol sobie dopisuje + 3 pkt

0

@Lucyffffer1922 Jeśli gdziekolwiek powinno się dopisywać 3 punkty przed meczem to tylko w takich meczach.Innych to już nie zaznam.Może Watykan albo na Gryf Słupsk(choć tutaj nie wiadomo czy Lech sobie poradzi bo to Puchar)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?