La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

1

Real wraca do swoich korzeni czyli potężna głęboka kompaktowa obrona, zagęszczenie środka pola i zabezpieczenie stref między liniami to jest najlepsza wersja Realu, który w obronie potrafi grać jak Inter w swoim prime

Ciężko będzie zatrzymać tak dobrze zorganizowany Real bo Alonso wykonał świetną robotę, fizycznie, taktycznie i mentalnie są lepsi niż byli w zeszłym roku.

Arsenal Bayern PSG taka trójka w tym momencie jest w stanie ich powstrzymać, przed odzyskaniem Pucharu Europy.

Liverpool i Barca zdecydowanie grają poniżej swojego poziomu z zeszłego roku, więc ciężko wierzyć, że wygrają w Lidze Mistrzów z Realem.

0

@Barca_Big_Moment
Że co?
Przecież oni zostawiali tyle luk i przestrzeni, że wystarczyłby Raphina lub Yamal w formie i nie byłoby z nich co zbierać.
Może tak to wyglądało przy naszych anemicznych kontrach, ale były momenty, ze zabrakło nam przy wyjściu do przodu po prostu szybkości.

0

@norbi77 Problem jest taki, że Barca jest sporo słabsza niż w zeszłym roku a Yamal nie gra nic żeby nie było czego zbierać z Realu.

Arsenal mógłby ich ograć, taktycznie spanishować to jest pewne, nie wiem jak Bayern bo na Real to oni grają zawsze świetnie, ale zwykle coś odwalają i wypuszczają mecz z ręki.

PSG też jest osłabione i przetrzebione kontuzjami, więc Real mógłby ich teraz pokonać.

Trzeba docenić Alonso bo to świetny trener taktyczny, dawno Biali nie mieli takiego wizjonera na ławce, który potrafi ustawić zespół żeby działał przy tylu gwiazdach.

0

@Barca_Big_Moment Dopiero początek sezonu, spokojnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?