- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
2
Tak naprawdę to pewnie Ukraińcy ukradli ten stolik i teraz próbują zwalić winę na Berkowicza, a to wszytko po to, żeby wepchnąć nas do wojny ze Szwecją.
https://zapodaj.net/plik-nT1v4uwqq7
2
@Konradowskyy abstrahując od Twojej nieszczególnie lotnej ironii czy sarkazmu to trzeba powiedzieć że Ukraińcy to niesamowicie podzielony naród, i część ludzi o tym obywatelstwie niestety współpracuje z FSB. Takie są fakty i mówił o tym również wczoraj Lachowski u Zychowicza, a gość ma lepsze informacje niż nawet najlepsi eksperci la bambowscy którym nie umniejszam oczywiście i ich pozdrawiam
2
@Konradowskyy wczoraj dostaliśmy przepiękne potwierdzenie dlaczego fanatyzm młodych konfiaków to jest to samo co fanatyzm starych pisowców i dlaczego oni się niczym nie różnią jako elektorat. Tam wychodzi Kaczyński i pomimo faktów ogłasza swoją "prawdę", tutaj to samo robi Mentzen. Wersja z słuchawkami, to już nawet nie jest dla ograniczonych, to jest wersja dla pozbawionych mózgu. No, ale jak widzimy ma się ona dobrze i sprawa jest już niemal wyjaśniona. Winny Tusk, Ukraina i Niemcy.
0
@mmaciass i niby jaki procent społeczeństwa współpracuje z Ruskimi? Przecież to są pojedyncze przypadki, w każdym narodzie znajdą się jakieś czarne owce, wśród Polaków także były osoby współpracujące z hitlerowcami. Niby na jakie obozy oni są podzieleni, bo za bardzo nie rozumiem.
0
@Konradowskyy nie powiedziałem że na obozy, powiedziałem że są podzielenie, a są na tych którym zależy na Ukrainie jako państwu np obecni żołnierze, a są tacy którzy wzorem Telusa mają to w dupie i liczy się tylko ich własny interes, czyli w sumie tak jak napisałeś. Unikanie jednak w dziennikarskich tekstach że za czyn odpowiadają w tym i już kilku innych przypadkach - Ukraińcy jest nie w porządku wobec Polaków i odbiorców.
Jeszcze jest osobna kwestia że może również czysto hipotetycznie dochodzić do sytuacji że werbowani przez służby rosyjskie ukraińcy dostają informację że pracuję dla służ ukraińskich, niestety co głupszy łyknie.
Nie usprawiedliwiam bo tak jak napisałeś, w każdym narodzie są tacy. Na Ukrainie jest jednak ten pierwiastek że to były ZSRR i część ludzi może za tym tęsknić, część Ukrainców (obywatelstwo) to też po prostu Rosjanie.. skomplikowana sytuacja i niełatwa do oceny.