La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Opcja Goncalo Feio w Legii przepadła na dobre.Winny Radomiak.

0

@FcPortoFan1999 Wiem, że Legia po prostu musi walczyć o mistrzostwo Polski bo to jest główny cel sezonu ale Goncalo Feio zrobił z nimi 1/4 finału Ligi Konferencji po drodze w pojedynczym meczu pokonując Betis czy Chelsea, a więc obu finalistów. Wygrał Puchar Polski, a oni bez żalu go zwolnili i mają co mają.

W lidze jak się nie liczyli tak się nie liczą (choć oczywiście cały czas są stosunkowo nie daleko więc w każdej chwili mogą wrócić do gry), w pucharze ich już nie ma, a w LK nie mają wyników sarysfakcjonujacych, a gra wygląda tak źle, że ostatnia wygrana z Szachtarem to nie było przebudzenie, a po prostu strzały życia Augustyniaka.

0

@Stinger_ W tym momencie to tylko Vuko o ile nie pójdzie pracować do Pekinu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?