La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

1

Ktoś raczy nazywać Lecha frajerem roku który przegrał z Rayo prowadząc 2:0, gdzie Rayo potrafiło zremisować 1:1 w meczu z Barceloną w ktorym Garcia ratował nam dupe, i jednocześnie pomija Legię którą prowadząc 1:0 przejebala z Słoweńcami 2:1 xDDD

6

@Who_you_mam No prawda tylko mój kochany Leszek kolejkę temu dostał na łeb od Lincolna, mistrza Gibraltaru, gdzie oni za to zwycięstwo zarobili 20% rocznego budżetu jak dobrze pamiętam

0

@Who_you_mam Ja się zgadzam, że Lech po frajersku przegrał tą końcówką ale właśnie - z kim grała Legia, a z kim Lech.
Zresztą czy to takie ważne kto był ewentualnym frajerem lub kto bardziej sfrajerzył? Moim zdaniem nie, obie ekipy powinny tutaj zapunktować - Legia zwycięstwo, a Lech co najmniej remis choć przed meczem nikt w nich nie wierzył.

2

@Who_you_mam Myślę, że chodzi raczej o całokształt z wrażeń artystycznych:


0

@Stinger_

No tak, tylko jak wspomniałeś na końcu, tam nikt nie liczył na punkt nawet w Poznaniu, a jednak co do Legii były inne oczekiwania.


@Luciano99

Ale oczywiście że poprzednia kolejka to kompromitacja dla Lecha, bo tamto spotkanie mieli obowiązek wygrać. Ja piszę o spotkaniu z Rayo, gdzie mało kto liczył nawet na remis

2

@Dari0G

Z tym się zgodzę. Frederiksen już dawno sie pogubił, jego zmiany są tragiczne. A raczej poziom piłkarzy którzy wchodzą na boisku typu Robert Kurwa Gumny czy Agnero

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?