La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

1

Mam pytanko. Bo awansowaliśmy do baraży i mamy szansę wygrać dwa mecze i pojechać na mundial gdzie zagrają najlepsze drużyny swiata. Tymczasem nagłówki głównych polskich serwisow: "dramat Polaków", "koszmar Polaków", "gorzej być nie mogło". Tylko dlatego że możemy trafić na Danie, Włochy, Ukrainę lub Turcję. O co chodzi?

1

@betonito no właśnie o tych rywali chodzi. Jak zwykle chcemy psim swędem dostać się na mundial. Chcemy jechać to mamy nie bać się żadnego rywala, a nie modlić się o Kosowo czy Ukrainę.

1

@Klaudiaa8 Niby tak ale Portugalia w podobny sposób została mistrzem Europy w 2016 roku. Dlaczego niby nie korzystać z takiej drogi jej jest ona możliwa?

1

@Stinger_ Portugalia nie miała wyboru na kogo trafi. Wszystko zależało od drabinki. I każdego z nich pokonała po wyjściu z grupy. A my dramatyzujemy bo możemy w barażach dostać tragicznych Włochów czy trochę lepszą Turcję. O 3 koszyku już nie wspomnę bo to bardzo słabe drużyny i jak kogoś z nich nie pokonamy to lepiej że się na ten Mundial nie dostaniemy.

0

@Klaudiaa8 Chodzi mi o to, że wygrali Euro wychodząc z 3 miejsca gdzie normalnie nie powinni wyjść z grupy, a patrząc na ich drabinkę to nie była to drużyna, którą będzie się wspominać latami. Nie zauważyłem żeby z tego powodu płakali - jeśli my byśmy awansowali na MŚ po najsłabszych rywalach to także bym nie płakał i lepiej trafić teoretycznie słabiej niż trudniej. Nie widzę w tym nic dziwnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?