La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

3

Nie dało się lepiej dzisiaj otworzyć Camp Nou. Fenomenalny wynik, grad goli, czyste konto (pierwsze od 1,5 miesiąca), pierwszy w historii na Camp Nou gol Lewego i jeszcze ta frustracja drwali z Bilbao. Bardzo dobra gra naszej ekipy, czasem zabrakło dobrego pressingu bądź kontroli, ale jeśli chodzi o całokształt to daliśmy na tle Athleticu radę. W drugiej połowie była kontrola, a z pierwszej wyciągnęliśmy chyba maxa. Pod nieobecność Pedriego i De Jonga zdaliśmy egzamin.
Wyglądało to fajnie, hype na kolejne mecze jest teraz ogromny, a tego mi brakowało w tym sezonie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Przesada z tymi drwalami, jednemu odcięło prąd, ale reszta jednak grała w piłkę bez większej agresji

0

@LukaszFan Mi chodzi ogólnie o Basków, zazwyczaj Athletic kojarzy mi się z agresywną, chamską grą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?