La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

2

Kamil Stoch znów chyba nie skończy w TOP 10 ale spokojnie, on ma ma czas.

0

@Stinger_ Wiadomo, że kończy karierę po sezonie, ale i tak musisz się do niego przywalić. Bo przecież mamy potężną kadrę i Stoch zajmuje miejsce lepszym od niego.

1

@Barcanajlepszyteam Przywalić? Gościu, ja jestem jego TOP kibicem, zawsze go bronię, a ten wpis miał oznaczać, że jego celem jest #40 i IO także odwal się ode mnie i wypad pajacyku jeśli wszędzie widzisz "przywalanie".

0

@Stinger_ Ten komentarz zabrzmiał, jak krytykowanie starego zawodnika, że przecież ,,ma" tyle czasu i kariery przed sobą, żeby wreszcie zająć miejsce w top 10. Nie możesz spokojnie, bez ,,pajacyka " i ,,wypadu" wytłumaczyć, że nie taki był cel tego komentarza?

0

@Barcanajlepszyteam Oczywiście że mogę ale jeśli sam zarzucasz mi jakieś głupoty nie pytając wcześniej to wybacz ale nie będę "grzeczny".
Gdybyś czytał moje wpisy o skokach narciarskich i Kamilu Stochu to nawet byś nie pomyślał, że mój wpis źle zabrzmiał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?