La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

0

Pierwsza połowa gdy graliśmy 11/11 nie wyglądała dobrze. Chciałbym pokazać występ naszych najważniejszych zawodników w pierwszej połowie

Lewy kompletnie niewidoczny. Dwa razy faulował, raz faulowany. Źle zachował się w 11 minucie mógł podać do Balde lub Garci. W 4 minucie złe wybicie i tylko ręka ratuje przed stratą bramki.40 stratą piłki po podania Ferrana.Bez strzału, bez błysku.

Yamal piękna piłka do Ferrana w 6 min. W 34 słaby strzał, dużo strat, poza grą, wygrany pojedynek z Cucu w 46 min dopiero.

Ferran zmarnowana setka w 6 min. Plus za dobry pressing w 6,9 i 31 min i dobre podanie do Yamala w 34 oraz wyjście w 37. Minus za straty głównie w 34 i Neto strzela na bramkę. Zamieszany w stratę bramki w 27 , dwa razy zblokował piłkę ale Kounde nie dał z wygraną.

Fermin był turbowany przez zawodników Chelsea w 14 i 16 min, dobre próby 39 i 42 minucie. Mało pod grą widać ze Chelsea odrobiła lekcje.

Cubarsi dobre wybicie w 8 min z pola karnego, kasacje kontry w 11, plus za interwencję z 26 min, zablokowany strzał w 29. Dobra piłka do Fermina w 42. Obok Balde najlepszy obrońca w pierwszej połowie.

De Jong tragiczny mecz. Zamieszany w akcje bramkowe z 4 min przez brak pressingu. Strata w 8 i strzał Jamesa, strata w 24 i brak powrotu Neto pudłuje. W 26 wystawia piłkę na strzał Chelsea. W 27 znów odpuszcza pressing,w 33 akcja firmowa gdy biegnie pół boiska w stronę własnej bramki i podanie do nikogo. Do tego kółeczko w 38 i większość podań do obrońców.
To w srodku pola Barca przegrała ten mecz. Nad Kounde czy Araujo nie ma się co więcej rozwodzić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?