La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Pawełek chyba był jednak przepompowanym balonikiem, mocno średni na początku tego sezonu :(

0

@July_6_BcN albo zakochany

0

@gumaz w zeszłym roku też był zakochany, bo z tą swoją dziewczyną to on już trochę jest, a skakał o niebo lepiej.

1

@July_6_BcN Z dobrych informacji Geiger bliżej

0

@July_6_BcN kurde ale szybko odpisałaś , ty to jesteś jak błyskawica.

0

@Criss18Barca Dobre informacje to by były wtedy gdyby Austriacy, Słoweńcy i Ryoyu Kobayashi skakali gorzej bo to by oznaczało, że automatycznie nasi skoczkowie byliby wyżej w klasyfikacji.
Karl Geiger jest tak fatalny, że może rywalizować z Aleksandrem Zniszczołem o to kto dłużej nie zapunktuje.

0

@July_6_BcN Rok temu to on miał trenera który go rozwijał, ale koledzy z kadry mu go pogonili. Co prawda z nowym notują jeszcze gorsze wyniki, ale przynajmniej się pozbyli tego złego Austriaka.

0

@takisobiektos Paweł Wąsek miał możliwość trenowania z Thomasem Thunbichlerem. Powiedział, że nie więc nie do końca rozumiem te pretensje.
Sam dobrowolnie zrezygnował z takiej możliwości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?