La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

0

Skończyłem 2 sezon Hazbin Hotel (recenzja bez spoilerów)

Jest ogólnie gorszy od pierwszego sezonu, ale niektóre odcinki były spoko (zwłaszcza dwa ostatnie).
Ten sezon głównie dźwigał Vox, mniej więcej tak jak Alastor pierwszy sezon. Fajnie postać Voxa została poprowadzona, bardzo mi się to podobało, ale chyba przez to wątki innych bohaterów na tym ucierpiały. Najbardziej żałuję że Alastora, który jest moim zdaniem najlepszą i moją ulubioną postacią w tym serialu, było trochę mało.
Graficznie w zasadzie nic się nie zmieniło. Nadal wygląda to bardzo ładnie, styl mi się podoba, choć niektóre sceny walk czy podczas piosenek wyglądały wyjątkowo dobrze.
Piosenek w porównaniu do poprzedniego sezonu było za dużo (wiem musical ale nadal) i były gorsze. Tylko 3 były spoko - ,,Brighter" ,,Hear my hope" i najlepsza w tym sezonie ,,Gravity"
Z zakończenia jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Bałem się po 7 odcinku czy twórcy dowiozą, bo obiecali dużo patrząc na to co się działo, ale dowieźli. Czekam na kolejny, już zapowiedziany, sezon 3.
Ogólnie polecam jak ktoś jeszcze nie widział

I na koniec jeszcze dodam nie zdradzając nic z fabuły: Alastor jest przebiegłym geniuszem. Uwielbiam go :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?