- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
4
Możemy śmiało powiedzieć że mamy 2 drużyny w fazie wiosennej. Jagiellonia i Raków mają po 8 punktów więc powinno wystarczyć na co najmniej playoffy. Lechowi brakuje punkt aby myśleć o wiośnie. Legia ma najmniej punktów (3) ale 2 najłatwiejsze na papierze mecze czyli Noah i Lincoln.
3
@mordini123 Tylko czy w rzeczywistości to są łatwe mecze?
1
@FcPortoFan1999 Dlatego napisałem na papierze bo wyjazd do Armenii nie musi być przyjemny a Lincoln na wyjeździe nie jest taki groźny.
1
@mordini123 Jak Legia odpadnie po tej fazie to słynny sezon 21/22 to przy tym czymś będzie mały pikuś.
2
@mordini123 Lech zawalił przegrywając z Lincoln ale mimo wszystko dalej są wstanie awansować. Myślę że nawet jak przegrają z Mainz to z Sigmą ten remis mogą wyciągnąć.
Legia mimo takiej formy dalej z dużymi szansami na awans. Wystarczy pokonać dwóch najsłabszych rywali. Pytanie tylko czy ta Legia może to zrobić?
Dalej oczekuję czwórki na wiosnę i przynajmniej jedną w TOP 8. Chciałoby się dwie ale Jagiellonii zostały trudne mecze (teraz widać jak szkoda tego remisu ze Skhendiją). Mam nadzieję, że przynajmniej Raków nie zawali takiej szansy na TOP 8 bo Zrinjski i Omonia - mimo że to wyjazd to drużyny spokojnie do pokonania, a 4 punkty to w sumie mus.
2
@Stinger_ Na razie męczy mnie ten brakujący punkt. Oby go nie zabrakło. Ostatnio Mainz w formie nie jest to może w Poznaniu uda się wywalczyć.
Dla Legii wyjazd do Armenii może być nieprzyjemny a w takiej formie to można wyobrazić że traci punkty ale co najmniej 4 punkty to raczej wywalczą.
2
@FcPortoFan1999 Patrząc jakich rywali ma/miała Legia w tej edycji Ligi Konferencji, jak został ułożony terminarz (najtrudniejsi czyli Sparta i Samsunspor u siebie, a Szachtar mimo że wyjazd to w Krakowie - poza tym to już nie jest ten Szachtar) to brak awansu przy wychodzących aż 24 zespołach do fazy pucharowej to będzie wstyd, kompromitacja i żenada.
Legia z formą z poprzedniego sezonu robi tutaj TOP 3 w fazie ligowej. Szkoda bo rywale i terminarz były idealne pod masę punktów, spokojny awans do 1/8 i teoretycznie łatwiejsi rywale po wyjściu z grupy.
1
@mordini123 Tak, Lech zawalił sprawę z Lincolnem, a jeśli już tak się stało to szkoda, że nie utrzymali tego remisu z Rayo.
Mimo wszystko oni potrafią jakoś zebrać się na lepszych rywali, Mainz też nie gra najlepiej no ale zobaczymy.
Legia na pewno w tej formie będzie miała problemy ale wymagać trzeba 6 punktów.