La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

1

Nie no słuchajcie z czym do ludzi , z niego nic już nie będzie , nie ma się co oszukiwać, co łudzić po co nie ma ma sensu. Dla mnie urugało miał ostatnią szansę w tym sezonie , ale spalił ją w meczu z Chelsea. Choć bardzo bym chciała ale nie da się usprawiedliwić typa już 3 raz kiedy coś odwala w lidze mistrzów. A to głupie czerwo z psg , nie umiejętność pokrycia starego acerbiego 2 jebane minuty od pierdolonego finału , czerwo w meczu z Chelsea. Fajnie że gramy bez obrońców . Pau Bombarsi co chwilę coś odwala, Gerrard martin za male doświadczenie, Christensen to wogole połamany wiecznie , Eric Garcia za wolny , Koundé z balde ostatnio nie dojeżdżają. Ale w klubie panuje optymizm. Jutro przegramy z Atletico i się tyle nacieszymy liderem.

0

@Natalia12345 Maleńka, będzie dobrze

0

@Natalia12345 Jedynym pocieszeniem jest tragiczny Real

Zapowiada się wyścig żółwi o Ligę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?