La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

1

Tak sobie przeglądam Transfermarkt i szukam zawodników którym się kończą kontrakty w czerwcu 2026 i jest kilka myślę fajnych zawodników do wzmocnienia,,za darmo'', bo wiadomo jak u nas z kasą.Wolni będą Robertson i Guerrero na lewą obronę mylę fajna opcja za darmo bo super byłby Grimaldo ale myślę że Bayern nie puści go za mniej niż 30 mln, potrzeba też napewno lewo nożnego obrońcy i tu trochę posucha niestety wszystko prawo nożni ale w 2027 roku koniec kontaktu ma Schloterbeck i Ignacio z Lizbony myślę że koszt każdego z nich to powyżej 40 mln euro ale jest jeszcze opcja Kimpembe ale nie wiem czy to jeszcze ten poziom a myślę że Christensena trzeba pożegnać bo jego kontuzje to jest tragedia. I nie ma napastnika jest Vlahovic ale nie mam pojęcia jak on gra i czy tu pasuje, myślę że gdyby Lewy zszedł ze swojej pensji do 3,5-4 mln na rękę to mógł być zostać ale i tak trzeba szukać ,,9'' w najbliższym czasie, no i lewe skrzydło gdzie jak nie wykupimy Rashforda to też nie ma wyboru, będzie Mane ale 33 lata więc nie ma sensu

https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=0&jahr=2026&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?