- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1944 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1944 Culés
4
Kiedyś to były czasy. Totalna pikseloza w 800x600, a i tak się świetnie przy tym bawiłeś. Ulubiona część to albo 5 (Dark Side of Xeen), albo 6 (The Mandate of Heaven) Jedno jest pewne, muzyka z tamtych lat dobrze się zestarzała, a Paul Romero to pieprzony geniusz.
Swoją drogą te gry w stylu cRPG wprowadzają bardzo dużo do lore świata Might&Magic, włącznie z tym, że nie jest to wariacja baśniowego średniowiecza, ale bardzo specyficzne sci-fi, a Kreeganie (inferno) to de facto kosmici.
4
@misterio Stary, tu to już była mega grafika.
Ja się przy tym bawiłem
Albo przy tym
2
@misterio 800x600? Dzieciaku, widzę, że dorastałeś w luksusie. Eye of the Beholder na Amidze, mówi Ci to coś?
:)
1
@Safrani RR na małym Atari to było coś. I Robbo.
0
@Dari0G Mówi. Aczkolwiek z tamtego okresu wolałem Dungeon Mastera oraz Black Crypt (to już było trochę później). Ishary też były spoko, jakbym pogrzebał pewnie mam gdzieś w kartonach ręcznie rysowana mapę do nich.
Nie kojarzę jednak tych gier z ikonicznymi sound trackami, które można by nazwać "ponad czasowe". No i w sumie post jako podanie czegoś dalej, wiec o tym napisałem.
1
@misterio O tak, DM był pierwszy z takich "prawdziwych" dungeon crawlerów. Najlepsza wersja była chyba na Atari ST i pokrewne.
2
@Safrani
Ostatnio spędziliśmy z żoną kilka godzin na grze w Tanki na emulatorze Pegasusa :) Mamy taką konsolkę zrobioną przez mojego przyjaciela. No i powiem Ci, że zabawa była przednia :D
1
@NeroTFP1 pograłbym
2
@Safrani Ja przyt tym
Pierwszy raz na Amidze 500 2-3 miesięce przechodziłem z czego większość zajmowałowała zmiana dyskietek i ich wczytywanie :) (gra była na 4 dyskietkach).Ale gra przednia,wręcz kultowa.