La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

0

Mógłby dzisiaj Ferran zagrać dobry mecz i w końcu wyjaśnić sytuację na dziewiątce. Takie zmienianie titulara co 2-3 mecze nie służy drużynie.

1

@kanver_ Lewy i Ferran nie utrzymają jedenastki na stałe. Za dużo meczy jest, będą się zmieniać regularnie przez cały sezon, zwłaszcza że zaraz jeszcze dojdzie puchar króla ;)

0

@Dankho94isback Hierarchia musi być jasna i stabilna. Tak jak w poprzednim sezonie, gdzie to działało. W tym sezonie ani Lewy, ani Ferran nie prezentują wysokiej formy i wpływa na to także brak pewności do gry.

0

@kanver_ nie da się stworzyć stabilności na 9tce w obecnej sytuacji Barcy - no chyba że Rashford jakimś cudem wygryzłby Ferrana i Lewego na 9tce.

Ferran jest podany na kontuzje, łapie je w każdym sezonie na krócej lub dłużej.

Lewy nie jest w stanie fizycznie grać 90 minut co 3 dni.

Masz masę meczy, jeżeli Barca nie odpadnie z żadnego pucharu to przez kilka miesięcy praktycznie non stop będzie gra 2x w tygodniu.

Barca ma niewielkie szanse na wejście do 1/8 LM przez co mogą ją czekać kolejne dwa mecze do rozegrania.


Gdyby Lewy miał 30 lat a nie 37 to pewnie grałby wszystko ale obecnie jest to niemożliwe.

Ferran zaś jest gorsza 9tka ze względu na brak celownika, nie będzie on podstawową 9tka topowego klubu.

Dla mnie Ferran bardziej nadawałby się jako drugi napastnik w systemie 4-4-2. Jest ruchliwy, „piłka go szuka”, ma świetną technikę - potrafi grać na 1 kontakt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?