La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

0

Różne są drużyny w tej Ekstraklasie, zwykle nie wiadomo o co im chodzi. Czasem wygrywają, czasem przegrywają i tak w kółko. Jedynie Legia to pewny punkt w lidze, oferujący stabilność. Po prostu nie wygrywają.

0

@Dari0G Inaki Astiz na konfie pewnie powie że jest zadowolony z gry.

0

@FcPortoFan1999 A co on winien i co on może na to poradzić?

0

@Dari0G Musi się tłumaczyć za nieudolność.

0

@FcPortoFan1999 No tak, ale oni byli nieudolni już wcześniej. To nie jego wina, że asy zatrudniły rumuńskiego czarodzieja.

0

@Dari0G To jest wina Szopena ale On schowa się do nory na czwartek i spoko.

0

@FcPortoFan1999 Chowanie się do nory, kiedy nie idzie, to akurat wspólny element zachowania władców naszych topowych klubów na L.

1

@Dari0G Najlepsze jest to że nikt go nie wygoni z klubu jak nie zechce sam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?