La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

2

Po "Daredevilu", skończyłem "Punishera"...kuźwa!!!
Ależ ten serial jest świetny, a Jon Bernthal rewelacyjny w tej roli...
Podoba mi się to, że pokazali go takiego jak z komiksów...bezkompromisowego i zadającego mało pytań...ktoś chce się wytłumaczyć ze swojej zbrodni, a Frank jest przekonany o winie?...kulka w łeb bez dyskusji!
Piękne :)

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/projects/404/7213a4234579735.Y3JvcCwxMDgwLDg0NCwwLDk2.jpg

1

@norbi77 No to musisz jeszcze obejrzeć Jessicę Jones, Luke'a Cage'a i The Defenders. Wszystkie te seriale są ze sobą powiązane.

Co do Punishera, to świetnie pokazali jego "wojnę" z Billy'm Russo w 1 sezonie.

2

@norbi77 "Punisher" jest super. Oba sezony. Aktor tak pasujący jak Downey do Iron Mana. Szkoda, że nie kręcą dalej "P". Zobacz go w obu częściach "Księgowego", choć tam raczej drugoplanowo.

1

@Dari0G Szkoda też, że nie będzie Punishera (podobno) w 2 sezonie Daredevil: Odrodzenie.

1

@blakkudium @norbi77 Panowie, szczerze. Znowu sobota, a my znowu o filmach. Chce się nam? Znowu nam to skasują, skur.... :).

2

@Dari0G
Oglądałem "Księgowego" i w części drugiej, to Jon pozamiatał :)
W 2026 premiera nowego sezonu "Punishera" :)
Od Disneya, ale z tym samym aktorem i będzie to ciąg dalszy.

1

@Dari0G
Nie skasują, bo tam usunęli, bo niby promowałem swoje konto na YT.

1

@blakkudium
Jessica James czeka, ale nie chce mi się pobrać od paru tygodni :/
Chyba Ty mi te seriale proponowałeś albo @Eklerek, ale brak seedów i kupa :/

1

@Dari0G @norbi77 Czemu nie? To piękny temat!

1

@norbi77 "Od Disneya"
To brzmi tak jakbyś się ekscytował następnym "AC" i hypował, że będzie od Ubisoftu :).

No ale oby się im udało. Coś kiedyś musi.

2

@Dari0G
Wręcz przeciwnie, to był tekst pełen obaw, ale nowy "Obcy" nie był taki zły, więc mam nadzieję, że będzie ok :)

A co do samego serialu "Punisher", to tak mnie porwał, że kupiłem taką bluzę :)

https://a.allegroimg.com/s512/116376/0fc5a80a4b6ca425de1264e6ea24

I dla jasności...dla mnie "AC: Odyssey" był ostatnim dobrym Assasynem, bo już "Valhalla" była beznadziejna, a "Shadows" nawet nie zamierzam grać za darmo.

1

@blakkudium
Filmy były od zawsze dla mnie ważną częścią życia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?