- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
2
Pamiętajcie że dzisiaj niedziela bez tego idiotycznego zakazu handlu, pamiętajcie do kościółka a potem do galerii spędzić czas ze swoimi rodzinami!
0
@Rastafarnianin Jak handlowa, przejeżdżałem Obok Dino i zamknięte.
2
@Rastafarnianin Co jest idiotycznego w tym zakazie?
2
@Karol145 Prawaki najwięcej krzyczą o wolności a pierwsi do zakazywania handlu w niedziele. Najgłośniej za tym zakazem opowiadali się nie pracownicy sklepów, a stare baby, które całe życie były i nadal są na czyimś utrzymaniu, którym telewizor powiedział, że podli kapitaliści siłą zabierają biednym dzieciaczkom ich matki. Standardowe granie na emocjach i kupowanie poparcia najgłupszych jednostek obietnicą rozwiązania zmyślonego problemu. Handel w niedzielę nie, ale już pójście do maczka czy kina czy jakiś wyjazd do hotelu na weekendzik to już jak najbardziej XD
0
@Rastafarnianin Po pierwsze, to sektor rozrywkowy od zawsze lepiej funkcjonuje w weekend, bo ludzie wtedy mają więcej czasu dla siebie, stąd wychodzą do restauracji, więc to logiczne że takie restauracje mają większy profit w trakcie weekendu. Kiedy chcesz się wyrwać na taki wypad? W środku tygodnia? Po drugie - taki zakaz funkcjonuje nie tylko w Polsce ale i w Niemczech, w Austrii, Szwajcarii, większość sklepów w niedzielę jest zamknięta w Skandynawii, a to raczej nie są prawackie państwa, po trzecie to sorry ale są ząbki, są stacje benzynowe gdzie masz pełno dóbr konsumpcyjnych, masz sklepowy całodobowe także nie rozumiem szumu o ten zakaz, po czwarte mówisz stare baby? Nie wiem, każdego kogo znam z tej branży zachwala ten zakaz, bo dzięki temu masz sobie wolna niedzielę i nie musisz odbierać wolnego w trakcie tygodnia, no i sektor handlu nie jest sekatorem krytycznym jak służby, jak sektor paliwowy gdzie zatankować znaczna większość musi, czy to służby czy to zwykły obywatel, a i jak ktoś nie umie zrobić zakupów w trakcie tygodnia w markecie no to ewidentnie coś jest z tym człowiekiem nie tak, poza tym ja wielkiej różnicy nie odczułem gdy go wprowadzili, bo ludzie w niedzielę i tak przeważnie nie chodzili za bardzo do sklepów.
Bardzo dobre rozwiązanie I popieram całościowy zakaz handlu w niedzielę.
Gadanie prawakow jest śmieszne w innym sektorze, sektorze mieszkalnictwa gdzie podatek katastralny powinien być wprowadzony na już i wzmocnienie PIP, ale wielka obrona przed poszkodowanym przeciembiorcom robi swoje.
1
@Rastafarnianin Mnie to tam nie przeszkadzało,2 na 2 powinno być czyli co druga niedziela handlowa.A nikt nikogo do pracy nie zmuszał w niedzielę,nie chciałeś to nie szłeś.