La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 684 Culés

2

Kibicuje Polonii Bytom od dzieciaka i nigdy nie byłem człowiekiem małej wiary(nawet w IV lidze).Ale jakby mi ktoś powiedział na początku lipca że Polonia będzie na drugim miejscu w tabeli to bym się popukal w czoło.Oby tylko odejście -niestety na 99 procent-trenera Łukasza Tomczyka nie odbiło się zbytnio na grze w rundzie wiosennej.Mam nadzieję że znajdzie się godny następca :)

0

@Bernard777 Dużo Dałeś procent na odejście Tomczyka w przypadku pozostania Papszuna w Rakowie.

0

@FcPortoFan1999 Fakt że wszystko zależy od przejścia Papszuna do Legii ale jest już wszystko w tym wypadku dogadanie.150 tysięcy płaci Raków Polonii za trenera i dwóch członków jego sztabu.

0

@Bernard777 Powątpiewam w ten transfer już teraz.

1

@FcPortoFan1999 Obyś się nie mylił :)Tzn żeby Papszun został w Rakowie a Tomczyk w Polonii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?