La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

16

W ogóle ja uważam, że komentatorem nie powinna być osoba, która nie jest w stanie władać poprawną polszczyzną. Tak jak maszynista nie może być ślepy, a chirurg nie może mieć Parkinsona. Powinny być jakieś testy. Wymów poprawnie zdanie: "Real Madryt wicemistrzem". I jak ktoś powie: "Łeal Madłyt wicemistrzem" no to musi szukać innej roboty.

5

@BezglutenowyPedri Łeał Madłyt wicemistrzem? Podoba mnie sie

0

@BezglutenowyPedri Też tak uważam. Ludzi dobiera się do pracy na podstawie ich predyspozycji. Zezowaty snajperem nie zostanie. Gdybym był prezesem danej telewizji to w moim interesie jest to by zapewnić swoim klientom odpowiedni komfort odbioru, no ale czego sie spodziewać po TV, która oferuje ludziom rozrywkę na poziomie "eksperyment odsiadka".

1

@MesQueUnClub_87 "Zezowaty snajperem nie zostanie."
Czy ja wiem? I tak zwykle trzeba brać poprawkę na wiatr.

0

@Dari0G Ogólnie to tylko przenośnia, ale analizując głębiej to, żeby wziąć poprawkę na wiatr, najpierw trzeba mieć rzetelny punkt odniesienia, a zezowaty nawet jak zamknie jedno oko to jego gałka jest nieprawidłowo ustawiona ;D

0

@BezglutenowyPedri prosze nie obrazac najlepszego komentatora leszka ollowskiego!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?