La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

1

mam nadzieję że Schlotterbeck też przedłuży kontrakt z BVB i nie przejdzie do nas

0

@gohan77 on mówił, że chciałby grać całą karierę w Bundes

9

@gohan77 czemu? Dobry obrońca, jeśli naszym celem jest kupno lewonożnego stopera. Mało kto z nich jest do wyjęcia, więc alternatywą dla Schlotterbecka jest kto, Geuhi na którego wszyscy mają chrapkę? Murillo który byłby bardzo drogi? Ta czwórka, właśnie z Inacio to są główni kandydaci.

3

@gohan77 no tak bo po co nam najlepszy LŚO dostępny na rynku w naszych możliwościach finansowych :D

0

@gohan77 Po co wzmacniać zespół jednym z najlepszych obecnie lewonożnych środkowych obrońców i do dostępnego za przyzwoite pieniądze. Lepiej trzymać w drużynie Araujo i grać nadal na dwóch prawonożnych stoperów. W tym klubie potrzebny jest klasowy lewonożny obrońca z doświadczeniem i właśnie takim zawodnikiem jest Schlotterbeck. Wysoki, silny, potrafiący wyprowadzić piłkę. Może też grać na LO i jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Transfer idealny dla Barcelony.

0

@Uven Nie napisałem tego że lepiej trzymać Araujo ... Niemiec mnie nie przekonuje i takie moje zdanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?