La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

3

Właśnie obejrzałem ostatnią walkę Johna Ceny. Widziałem przed walką opinie które lekko mówiąc były dosyć słabe. Ale dla mnie zakończenie było całkiem w porządku. Przez całą karierę Cena gadał ,,Never Give Up''
A koniec kariery odklepał, w sumie co mu szkodzili na koniec, wiadomo nie te lata co kiedyś, więc. Co mi się nie spodobało to że w ogóle nie było Ortona na koniec. Jeszcze te okrzyki fck Hunter, przecież on i tak ma mało do powiedzenia, jeszcze chanty we wont Vince xd. Wszystko aluzję powinny być skierowane do TKO.
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO
@CLS63AMG

0

@lucas/catalan on w Arabii chyba. A obrażanie Huntera to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność

0

@Popitek12 obrażanie powinno być skierowane do TKO

0

@lucas/catalan największy żal należy mieć do The Rocka. Tam się musiał niezły syf odwalić. Wydaje się, że Rock już zapomniał, że to wrestlingowi wszystko zawdzięcza. I to właśnie różni Rocka od Ceny.

0

@PatrychoO to prawda, namieszał i zniknął

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?