- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
25
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
12
Czytając większość komentarzy to,wstyd mi za ludzi. Widać że nie macie pojęcia o chorobach psychicznych. Nie życzę wam żebyście się przekonali co to za gó...o ale,jeśli kogoś dopadnie jakaś jedna z wielu chorób psychicznych które w ostatnich latach jest bardzo dużo wzrost to,przekonacie się co głowa może z człowiekiem zrobić. Mało wiecie o życiu. Chciałbym poznać średnią wieku użytkowników na tej stronie. Stawiam że większość nie ma nawet 30 lat.
0
@BIGCULES @FcPortoFan1999 26 lat
5
@BIGCULES Zasadniczo masz rację, natomiast nikt nigdzie nie napisał, że cierpi on na jakąś chorobę. Pojawiały się tu w komentarzach hasła o depresji (Ty też to trochę sugerujesz - jakąś chorobę), ale to wcale nie musi być to. Koleżka może po prostu w stresujących sytuacjach nie trzymać nerwów na wodzy i nie myśleć wystarczająco racjonalnie. To nie jest choroba a może dawać takie efekty jak u Araujo.
Anyway, fajnie jakby wrócił mocniejszy psychicznie.
6
@BIGCULES Gdzie napisano, że ma chorobę psychiczną? Nigdzie. Zwykły miękki siusiak. Zwykły cyrk.
3
@BIGCULES wystarczy usunąć wszystkie media społecznościowe i problem z głowy. To one są główną przyczyną i to od nich się wszystko zaczyna.
1
@sylweste.r u Araujo to jest choroba przewlekła, bo trwa od kiedy gramy w LM.
1
@rodineusz To, żę nigdzie czegoś w internecie nie napisano, nie oznacza, że tego nie ma. Może gdybyś nie był miękkim siusiakiem to nie robił byś z siebie klauna w cyrku
0
@BIGCULES nie rozśmieszaj mnie xddd
0
@Ciuus Dzieciaku :)