La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

12

@wpwelement jako że już koniec roku to mogę prosić o jednego passa na napisanie posta bez bana? tak wiesz, cały rok się pilnowałem ale ten jeden raz jakbyś mógł przymknąć oko ok?
To będzie coś związanego z Realem Madryt i przyśpiewką o Arce Gdynia.

7

@Jakchcesz możesz pytalem @Kessie

3

@Jakchcesz masz moja zgodę ale poczekaj jeszcze na zgode ekscelencji @wpwelementa

1

@Jakchcesz Ja bym nie ryzykował, jak napiszesz to do zobaczenia za rok, ale tak dosłownie

1

@Jakchcesz Dobrze wiesz jak to się skończy, tu ci pozwoli, a dodasz post i banicja xd

4

@Jakchcesz ja bym w ogóle wprowadził taką godzinę bez regulaminu (albo bez regulaminu z wyłączeniem zasad dotyczących nieobrażania innych użytkowników) - np. dzisiaj od 21 do 22, tak aby każdy mógł życzyć Realowi wszystkiego najgorszego.

1

@Jakchcesz O świnkach?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?