La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

Podziwiam Milika że jeszcze ma do tego psyche i nie zakończy już kariery po prostu mimo kolejnej kontuzji

3

@Herato

Też bym nie kończył zarabiając miliony

1

@Herato Skończy mu się kontrakt w juve to i karierę skończy.

0

@takisobiektos no tak trzeba jeszcze udawać że można być dostępnym dla Juve xD

0

@takisobiektos Ja myślę, że ktoś w Ekstraklasie się na Arka nabierze.
Np @Safrani

0

@Criss18Barca ile Arek w ekstraklasie mógłby dostać? Milion zł rocznie? Jak teraz ma pewnie parę mln euro rocznie

0

@Herato Ishak ma koło miliona euro rocznie . Myślę, że mimo tych kontuzji ktoś byłby w stanie takie pieniądze dać. Marketingowo by się to obroniło.
Ci lepsi te 500 tysięcy euro zarabiają rocznie..

0

@Criss18Barca to trochę moja wiedza się zatrzymała o ekstraklasie bo pamiętam jak kiedyś Ljuboja zarabiał pół miliona euro rocznie o był to rekord xD

0

@Criss18Barca ja mam się nabrać? Ja o niczym nie decyduję, więc jak mam się nabrać?
@Herato w Widzewie jest dwóch piłkarzy, którzy zarabiają ponad milion euro rocznie plus bonusy. Zeqiri i Bukari. Lerager zarabia coś koło miliona euro.

0

@Safrani Widzew, Widzew, łódzki Widzew..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?