La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

1

To z jaką łatwością rywale dochodzą do sytuacji jest przerażające. Czasami wystarczy długa laga i nasi obrońcy mają pełno w gaciach.
Obrońca przeważnie jest wolniejszy od zawodnika ofensywnego, ale chyba swoim ustawieniem, przewidywaniem co się może wydarzyć można temu zapobiec, szczególnie jak się gra w FC Barcelonie. Cubarsi w tym sezonie wygląda strasznie słabo. W sumie chyba tylko Martin z obrońców nie wygląda gorzej w porównaniu do poprzedniej kampanii. Ja wiem, że nasza sytuacja w lidze jest fenomenalna, ale z taką grą w obronie to my w LM nie mamy czego szukać.

0

@Criss18Barca Na szczęście teraz mamy golkipera z prawdziwego zdarzenia na następne 10 lat, bo takie ostatnie 5-6 lat to była parodia z małą przerwą na Szczenę, który robi dobrą robotę w klubie

0

@Criss18Barca Dwie kwestie, które uwypuklają naszą słabą grę w obronie.

1. Słabe warunki fizyczne środkowych obrońców.
2. W sferze taktycznej ich zachowanie, gdy rywal ma piłkę „otwartą”. https://zapodaj.net/plik-nStT3pbhjs

Nie rozumiem czemu nasi gracze widząc, że przeciwnik jest przodem do naszej bramki nie cofają się szybciej robiąc sobie przewagę nad napastnikiem, tylko stoją jak słup soli i obserwują gracza z piłką. To jest elementarz, tym bardziej, że przestaliśmy stosować pułapki ofsajdowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?