La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

7

Nie ma Mbappe i nagle Real ma drużynę, to samo było w PSG, gdzie było mówione, że on ich ciągnie, a po jego odejściu okazało się, że jednak można grać zespołowo.

Teraz zapamiętajcie moje słowa, Mbappe będzie strzelał bardzo dużo goli, będzie bił rekordy, ale Real z nim nie będzie miał nigdy drużyny i wygra bardzo niewiele z nim w składzie i to jest piękne. Jak on gra, to Vinicius jest wykastrowany ze swoich atutów, grają wtedy bez klasycznej dziewiątki, wszystko pod niego.

1

@Luciano99 syndrom schyłkowego Ronaldo i jego zespołów

2

@Luciano99 Lepiej to sprawdzić na lepszego rywala jakim będzie Atletico.Żeby się nie okazało że Garcia wystrzeli jak inny Gonzalo-Ramos z Portugalią i gdzieś przepadnie.

3

@FcPortoFan1999 nie no, jeden mecz jest absolutnie wystarczającą próbką do wyciągania wszelkiej maści wniosków

0

@mekston Wiem wiem.Był kiedyś w Ekstraklasie taki piłkarz.Młody-zdobył hat tricka.Dobrze się zapowiadał.Po czym okazało się że więcej goli w tej lidze już nie zdobył.

0

@mekston mieliśmy KMŚ do jego powrotu oraz to co zrobiło PSG już w pierwszym sezonie od jego odejścia(z Realem sprzed transferu nie będę porównywać bo tam był choćby Kroos, czyli profil jakiego im brakuje). Dla mnie strasznie trudno pogodzić jego obecność i bierność bez piłki z innymi gwiazdami. To może działać dobrze tylko i włącznie jeśli absolutnie cały zespół jest zbudowany i ustawiony pod niego jak w reprezentacji choć tam dochodzi też trochę inna specyfika drużyn i rozgrywek. W innym wypadku pojawia się strasznie dużo „pęknięć” w systemie. Oczywiście nikt tego nie przyzna przy zawodniku robiącym takie liczby i który tyle zarabia. Mogę być odklejeńcem, ale takie mam zdanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?