La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

1

Pozostaje się tylko wstydzić za Mali w Pucharze Afryki.

1

@FcPortoFan1999 przemarzła ci dupka ?

1

@gumaz Troszkę przemarzła.Ma to jednak swój klimat.

1

@FcPortoFan1999 Potężny Ndiaye załatwił Malijczyków, a Kamerun odpadł szybko tak jak przewidywałem

0

@Eklerek Kamerun to tam lotto ale te Mali...przecież to się nie godzi.I fakt-nie byli faworytem ale to wraz się nie godzi.Co się nie godzi? czerwona kartka w 1 połowie ponownie się nie godzi.

0

@FcPortoFan1999 Egipt czy WKS z Senegalem? Mega ciekawy mecz. Ten gamoń Osimhen się ogarnął i będzie grał z Algierią?

1

@Eklerek Stawiam na Wybrzeże.Co do Nigerii to Osimhen i spóła przyjdą dalej choć On sam ma od tego partnerów i nie musi aż tak się ogarniać.Algieria to się męczyła w poprzedniej rundzie strasznie.

0

@FcPortoFan1999 No to Senegal Maroko w finalen

0

@Eklerek Nie lekceważyłbym tak łatwo Wybrzeża.

2

@FcPortoFan1999 Nie lekceważę, ale ściany pomagają swoim i mały handicap maja przed meczem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?