La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

3

Odnośnie zbliżającego się finału!
Przestrzegam przed hura optymizmem!
Może ponarzekajmy trochę i skażmy z góry naszych na porażkę to może załadujemy prześcieradłom jakąś manite, bo w innym przypadku to będę z lekka obawiał się tego meczu.
Aha!
I jeszcze zejdźmy Hansiego za wystawioną pierwszą jedenastkę zaraz po ogłoszeniu.

2

@Gaucho "Przestrzegam przed hura optymizmem!"
Uff, tak się bałem, że nikt nie przestrzeże. Dziękuję za czujność.

1

@Dari0G dlaczego sam nie przestrzegłeś? ;)

1

@Gaucho Nie jestem taki czujny jak Ty. Ani tak odważny. Ostatnio, kiedy byłem odważny, to potem nie mogłem taki być przez tydzień. Dopiero dzisiaj (czyli wczoraj :) mi znowu pozwolono, ale tym razem postanowiłem z rozwagą korzystać z ofiarowanej mi mocy, ponieważ przypomniałem sobie, czego uczył wujek Spidermana.

0

@Gaucho Bierzemy to łatwą manitką, Real nawet nie pierdnie

0

@Dari0G jak mawiał Cristiano - "gdybym powiedział co myślę, poszedłbym do więzienia"

0

@Gaucho Słowa godne mędrca. "Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i jego uczeń." Cris i @Popitek12. Błogosławieniśmy, iż żyjemy w ich czasach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?