- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1869 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1869 Culés
2
Gdyby Zwolińska przywiozła z Igrzysk 2 złote krążki to sam postulowałbym, aby jej pomnik postawić, bo jak często zdarza się, aby sportowiec z Polski przywiózł 2 medale w indywidualnej konkurencji? Chyba jedynie Stoch w Soczi i Małysz w Vancouver, a czy byli jacyś wcześniej, to nie pamiętam. Tylko, że w ubiegłym roku nie odbywały się Igrzyska, a Zwolińska nie przywiozła medali olimpijskich lecz mistrzostw świata swojego sportu, który podczas 4-letniej przerwy pomiędzy IO śledzi w Polsce maksymalnie kilka tysięcy osób. Zaryzykuję tezę, że jedynie rodzina oraz działacze Polskiego Związku Kajakarstwa śledzili wydarzenia na bieżąco, a reszta dopiero nazajutrz dowiedziała się o jej sukcesach lub, tak jak większość, do wczoraj nie miała zielonego pojęcia o jej istnieniu. Absolutnie nie twierdzę, że zawodnicy niszowych dyscyplin powinni odczuwać kompleksy wobec popularnych sportowców, lecz jakoś wieść o złocie Bródki wyrwanym o 0,003 sekundy lub rekordzie świata polskiej sztafety 4x400 potrafiła dotrzeć do całego narodu, natomiast ubiegłoroczny triumf Zwolińskiej nie ma nawet dedykowanego highlightu na polskim youtubie (XDDD), gdzie Przegląd Sportowy powinien swoim plebiscytem upamiętniać najbardziej ikoniczne momenty, które odcisnęły znaczące piętno na tożsamości sportowej naszego kraju. Sorry, ale według mnie zdecydowanie najgorsza laureatka w XXI wieku i to wgl by far xD
@APTAPT
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bzyczekk Widocznie ktoś to ogląda skoro ludzie na nią głosowali.
1
@Barcanajlepszyteam Z tego co kojarzę, kibice nie są jedynymi oceniającymi, ponieważ swojego wyboru dokonuje także czcigodna kapituła konkursu, zresztą nie wiadomo na ile głosowanie fanów ma wgl znaczenie, bo transparentność plebiscytu jest zerowa. Ewentualnie istnieje też możliwość, że działacze Polskiego Związku Kajakarstwa wykupili cały nakład Przeglądu Sportowego z hurtowni, a przez ostatni miesiąc zajmowali się jedynie wypełnianiem kuponów.