La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

1

Nadrobiłem sobie walkę Kabayela z Knyba. Cóż…niestety wyszło zgodnie z tym czego można się było spodziewać.

1

@ViscaelBarca2007 Smutny jest polski boks. Cierpi na te same bolączki co futbol.

Młodzież w wieku nastoletnim przestaje uprawiać dyscyplinę, bo nie widzi perspektyw lub jest wypalona. A przejście z juniora do seniora (z amatorstwa do zawodowstwa) nie jest w żaden sposób zaplanowanym procesem.

Taki Knyba ma 16 zawodowych walk, a w 17 musi przeskoczyć 4 poziomy. Zrobili chłopakowi krzywdę, ale z drugiej strony coś zarobić kiedyś trzeba.

Co do Kabayela, to chłop bardzo dużo przyjmuje, więc dopóki odporność pozwali, będzie toczył dobre boje, ale myślę, że porażka przyjdzie szybciej niż później. I to wcale nie musi być ktoś pokroju Usyka.

1

@Beztroskii Co do Knyby zgadzam się i sam byłem w szoku jak ogłosili to zestawienie. Dosłownie przeszli w jedną walkę z hodowania rekordu i zbierania rund na zawodnikach 3 kategorii do aktualnego top 5 czy nawet top 3 na świecie w ciężkiej. W kwestii Kabayela zobaczymy i jest to na pewno dla nas znajomy styl czyli ta ciągła presja i zasypywanie rywali gradem ciosów. Natomiast tutaj faktycznie dług neurologiczny się z każdą walką powiększa i nigdy nie wiadomo kiedy ciało już skapituluje(nawet u nas widzieliśmy co się stało z Kownackim w najmniej spodziewanym momencie). Oczywiście świetnie się go ogląda więc lepiej żeby mu co najmniej kilka walk zostało, ale jest na takim etapie, że powinny go interesować już tylko te największe i najbardziej kasowe walki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?