La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

2

Ogólnie ja wiem, że nasza obrona gra slabo, ale chce przypomnieć tu niektorym, że grając bardzo ofensywny football i to bez ławki szerokiej to raczej wiadome, że się będzie trącić bramki. Drużyny grające mega autobus potrafią mega przedupić mecz. Tutaj rozumiem krytyke kounde, cubarsiego czy balde ale taka prawda, że obrona sociedad też powinna wyjmować piłkę z siatki z 3/4 razy. Nie ma co ukrzyzowywac zawodnikow ani trenera bo nie mamy realnie tyłu jakościowych zmiennikow. Taki arsenal to ma 3 różne zestawy obrońców xD

1

@Goralkov Śmieszne jest to że ciśnięty jest tylko Cubarsi czy Kounde a nikt nie wspomina o ofensywie. Barcelona oddała 25 strzałów... przy 8 Realu... Niepojęte jest to że z tych 25 strzałów padła tylko 1 bramka. Zamiast narzekać na obronę (gdzie owszem też zagrali słabo ale nie będą grać wiecznie na 0 z tyłu) to niech nasi najzwyczajniej w świecie nauczą się strzelać bo zabrakło Raphinhii w 1 meczu i jest kłopot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?