La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1224 Culés

5



Bublik zostawił colę na rzecz water i okej

@Popitek12 @Eklerek @Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @BojanKriKicz

0

@mekston Od zeszłorocznego RG oglądam gościa regularnie i to jak mu się przestawiło w głowie to bajka

Kiedyś miał momenty genialnej gry, ale odcinało mu prąd i zachowywał się jak Kyrgios, ale od zeszłego roku stał się dojrzalszy emocjonalnie i potrafi zachować koncentrację przez cały mecz ;)

4R Bublik vs Ruud We will be there! :D

0

@Barca_Big_Moment Bublik nie gra na Ruuda w 4 r tylko na ADM

0

@mekston Fakt, Ruud ma Bena o to kto dostanie bęcki w ćwierćfinale od final bossa

Szkoda, że Hubi takie manto zebrał od Jankesa bo takiego Machaca by moim zdaniem w dobry dzień wyjaśnił

0

@Barca_Big_Moment Hubi gralby na Mensika nie Machaca

0

@mekston To mogłoby być nieco trudniej bo serwis Mensika jest powtarzalny, ale problem z Hubim jest taki, że on powiela schemat Zvereva w szlemach gra na szpilkach i próbuje nie przegrać, zamiast atakować wygraną na własnych zasadach

Massu zbudował Thiema do wielkich rzeczy, ale czy zdoła to samo zrobić z Hubim, który ma swoje ograniczenia to już czas pokaże

Świątek jutro oby meczyk od początku dnia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?