La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

4

https://ibb.co/dsW5FVzf
To są zakłady produkcyjne, 200 metrów od mojego domu. Oni mogą kopcić na potęgę, mają w nosie Green Deal, ETS-y itp. a urzędnicy z gminy przyczepili się do mnie, że palę w kominku wysezonowanym drewnem, najwyższej jakości z którego nie ma praktycznie dymu. To jest skandal do czego doprowadza szaleństwo klimatyczne unijnych wariatów.

konto usunięte

1

@Zelazny_Mike Ale rzeczywiście "kopcą", czy tylko ci się wydaje? Te smugi to najpewniej głównie skroplona para wodna. Nie znam tego zakładu, ale na pewno muszą spełniać normy tak samo jak ty i to zapewne dużo bardziej restrykcyjne. Na bank mają pomontowane elektrofiltry i inne systemy oczyszczania + raportowanie, kontrole urzędów itd.

Jakby nie to szaleństwo klimatyczne unijnych wariatów, to ten zakład nie dość, że by ci naprawdę kopcił, to jeszcze np. walił odpady do rzeki i zanieczyszczał wody gruntowe :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?