- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
@FcPortoFan1999 Oskar co tam słuchasz?
1
@MessiForeverTheBest Muzyki słucham Oskar.
1
@FcPortoFan1999 ty zawsze jednym słowem , napisz autora cokolwiek daj szanse, fanom sie czegoś dowiedziec.
0
@gumaz Niepotrzebnie rozpaczasz.
0
@FcPortoFan1999 Dobra jakby ktoś ci pistolet przystawił do głowy i kazał podać ulubiony utwór to co byś wskazał?
0
@MessiForeverTheBest Ciężko powiedzieć o takim jednym jedynym.
0
@FcPortoFan1999 Oski, słuchasz polskiego rapu?
0
@Czajka90 Nie bo jest za bardzo smutny.
2
@FcPortoFan1999 metalu, rocka słuchasz Oski? A może muzyki klasycznej? Albo chociaż bluesa, czy jazzu?
0
@FcPortoFan1999 No to może być top10
1
@Safrani Metalu, rocka bluesa akurat nie słucham. @MessiForeverTheBest Czemu właśnie moja muzyka Ciebie tak ciekawi?
0
@FcPortoFan1999 Bo wydajesz się ciekawym człowiekiem Oski, plus ciekawi mnie muzyka wielu osób ale wiem, że z tobą nie trzeba długo czekać na odpowiedź jak nie jesteś w robocie xd
0
@MessiForeverTheBest Ja prywatnie Jestem zwykłym nudziarzem.
0
@FcPortoFan1999 czyli co? Zenek i Sławomir?
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem czy nudziarz by był tak tajemniczy
1
@Safrani Disco Polo byłoby za proste."Wręczę Ci mandacik" za proste.. @MessiForeverTheBest Myślę że byłby.
3
@FcPortoFan1999 no to dajesz Oski. Wrzuć coś, czego ostatnio słuchałeś. Jeden utwoe
1
@FcPortoFan1999 Myślę, więc jestem
2
@MessiForeverTheBest Jesteś strasznie dociekliwy. @Safrani Coś na relaks i to przypominajka sprzed jakiegoś czasu od pewnego użytkownika.
0
@FcPortoFan1999 Jestem, ale nie w tym wypadku. Gdybym musiał wiedzieć to pewnie poszukałbym głębiej w twoich komentarzach
1
@MessiForeverTheBest W zasadzie słucham to co radio zaoferuje.Jakoś nie chce mi się bawić z tym spotify.
2
@FcPortoFan1999 dziękuję.
Fajna muzyka Oski.
1
@FcPortoFan1999 A to podziwiam jeśli słuchasz mainstreamowych stacji bo dla mnie to była mordęga jak miałem kontakt przez kilka godzin dziennie.
2
@MessiForeverTheBest W ostatnim czasie częściej słucham radyjka.Włącznie z informacjami. @Safrani Proszę bardzo.
0
@FcPortoFan1999 Informacji to ja też słucham i oglądam mnóstwo, ale taka robota.
1
@FcPortoFan1999 Oski, zrobisz tu q/a?
1
@Czajka90 Raczej nie.Zwłaszcza po tym jak dawny użytkownik się na tym przejechał. @MessiForeverTheBest Może to dlatego że codziennie gdzieś jadę autem.
0
@FcPortoFan1999 Ja jak mi właśnie zbrzydło radio to jeździłem kiedyś ponad rok bez niczego. Ale różne rzeczy dla różnych ludzi
1
@MessiForeverTheBest U mnie chwilowo zbrzydło na jakiś czas ale ostatnio znów wróciło do łask.
1
@FcPortoFan1999 To też jeszcze zależy od stacji, ale to generalnie powinieneś mieć mieszankę starych i nowszych utworów
1
@MessiForeverTheBest To tutaj naprzemiennie słucham.RMF/Zetkę i Voxiarzy także.
1
@FcPortoFan1999 Oski, Radio Podlasie najlepsze xD
0
@Czajka90 Tego to nie słucham.
1
@FcPortoFan1999 to ja mniej więcej podobnie może jeszcze jakieś złote przeboje
1
@MessiForeverTheBest Na ZP to nie mogę znaleźć ich częstotliwości.
0
@FcPortoFan1999 za to Inter znalazł swoją częstotliwość z pisanką xd
1
@MessiForeverTheBest Pisanka po prostu uderzyła o beton i zdziwiona że pękła.