La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

No i niestety 5-7...

Znowu zadecydował niewymuszony błąd :/

Szkoda wielka. Oby trzy sety dzisiaj

1

@michal26 Ostatnich 6 pierwszych serwisów nie trafiła, nie da się tak wygrywać..

1

@adi7adi8 no dokładnie. Mówię. Ilość błędów dzisiaj zadecyduje. Niestety. Jak są tak świetne zawodniczki, o takiej klasie, to decydują takie detale. Iga to jest tenisistka, która przeważnie jak przegrywa, to sama z sobą. Prime Iga jest nie do pokonania przez nikogo.

Jeśli Rybakina nie będzie tyle psuła (póki co gra naprawdę dobrze), to Iga też nie może psuć. Dzięki temu oczywiście będziemy mieli wielki spektakl.

0

@michal26 Prime Iga 2022 też by raczej poległa na peak Rybakine na szybkim twardym korcie bo wtedy Iga grała znacznie bezpieczniej niż obecnie, a ona lubi mieć czas żeby odpalić swoje armaty

Na mączce Iga jest kotem jak Rafa i tutaj przyznaje rację, chociaż Barty była równie potężna

0

@Barca_Big_Moment jak znacznie bezpieczniej grała? Nie żartujmy sobie. Nikt nie grał na takim ryzyku (efektywnym), co Iga. Zobacz sobie jak wygrała Sunshine Double.

0

@michal26 Bez jaj zobacz mecz AO 2023 na Rybakine tam grała o wiele bezpieczniej

Nawet w AO 2022 na Collins chociażby albo USO na Sabalenke w półfinale czy Jabeur w finale

Nie chodzi o to, że grała pasywnie bo grała dość aktywnie wtedy, ale z dużą większą kontrolą zagrań niż ta obecna chaotyczna nawalanka z linii

0

@Barca_Big_Moment jest późno i możliwe, że się nie rozumiemy i o czym innym piszemy w ogóle xD
Mi chodzi o to, że Iga od zawsze grała ryzykownie. Na limicie. Kiedyś jej wchodziło, dzisiaj nie.

1

@michal26 Iga na początku kariery była znacznie lepsza w obronie i lepiej biegała teraz tego nie ma jakoś dziwnym trafem uleciało

1

@Barca_Big_Moment nie robi już tych słynnych obroń w stylu Djoko.

Gra mniej spektakularnie. Nie ma tego błysku. Nie mniej - grała agresywniej, mniej ryzykownie.
Może inaczej...podejmowała ryzyko w bardziej odpowiednich momentach.
Wiktorowski wróć..

1

@michal26 Miała złoty środek balans między agresją a obroną dlatego była kompletna

Oby Tomek wrócił bo on znał Ige pod kątem jakości i potrafił zaszczepić w niej cierpliwość do ciężkiej pracy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?