La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 841 Culés

3

Oby udało się w losowaniu uniknąć PSG.. super strzelamy dużo bramek, ale skoro my ze Slavia tracimy dwie, z Kopenhagą u siebie przegrywamy 0-1 do 50’ to taki dwumecz z PSG będzie mega ciężki.
Wiadomo nie mamy składu na wygranie LM, ale przy dobrej drabince można zajść tam bardzo wysoko.

2

@Criss18Barca Trochę powtórka z zeszłego sezonu. Atak mocny, a obrona okropna. Benfica i Borussia nam "przyfarcily", choć spacerku nie było, wielki rywal dopiero w półfinale i weryfikacja -7 bramek w plecy i out. W tym roku jak losowanie nie dopisze to wysoko nie zajdziemy.
Newcastle z rewanżem na Camp Nou spokojnie do przejścia, PSG to już zależy od naszej i ich formy- jeśli zlapią to co rok temu na wiosnę to bez większych szans, jeśli utrzymają obecną formę to będzie wyrównany dwumecz

0

@LukaszFan PSG się na Barcę zmotywuje na maksa. U nas nie ma obrony. Taki Dembele czy inni szybki zwinny murzyn (Doue,Barcola,Mbaye) wjeżdżają w takiego Garcie i machają na pożegnanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?