La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

5

Jestem za tym, by VAR interweniował w polu karnym, czy przy sam na sam, jeśli atakujący symuluje i obligo dawał żółtą kartkę, lub czerwoną.
Sędzia główny dostawałby tylko informacje o tym, że taki i taki piłkarz symulował, udawał i ma dać żółtą kartkę, a jeśli czerwoną, to podejść do monitora

0

@michal26 O tak dajmy sędziom kolejne miejsce do interpretacji, wcale już nie problemu w innych miejscach. Akurat jestem zdania że tam gdzie sędziowie swoimi decyzjami mogą najmniej namieszać to tego nie tykać. Wystarczy już że ręce potrafią gwizdać według swojego widzimisie. Już widzę jak w jednym meczu stwierdzają symulke i np czerwo, by w drugim sobie wymyśleć że jednak nie.

0

@takisobiektos ale właśnie często takie aktorstwo daje miejsce do interpretacji i to fałszywej. Chodzi o ukrócenie tego procederu

0

@michal26 ale nie róbmy tego w taki sposób. Już masz przy rękach i jest tylko wielki wkur... jak w jednym meczu ci odgwiżdżą rękę a w drugim nie w dwóch takich samych sytuacjach, a tu byłoby to samo. Sędziowie nie mogą mieć zadużego pola do interpretacji bo potem jest dramat.

0

@takisobiektos a tak ci w ogóle nie odgwizdują. To już wolę wybiórczość.
A przepis z rękoma też trzeba zmienić. Tutaj winny jest przepis i nic ponad to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?