La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

2

Tomasiak top3 sportowca roku ma

Kogo widzicie ze najbardziej mu moze zaszkodzic w wygranej i co musi zrobic zeby wygrac z Tomasiakiem?

Iga musialaby odbudowac forme i wygrac 2 szlemy i wrocic na 1

@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Encore

0

@mekston Zmarzlik fajnie sie zakrecic w lewo

0

@mekston Może by tak siatkarze?

1

@mekston
Jeżeli Zwolińska na mistrzostwach świata zgarnie sporo medali, to myślę, że powinna być wysoko. Jeśli Natalia da czadu na mistrzostwach Europy w lekkiej (jakieś trzy medale), to też pewnie trochę głosów zgarnie, bo na nią ludzie lubią głosować.

0

@FcPortoFan1999 ale nie ma IO

1

@mekston W sumie racja...mistrzostw też nie ma.

1

@FcPortoFan1999 Jest Euro. Jest mniej prestiżowe niż mundial i IO. Tylko zwycięstwo chyba dawałoby szansę na jakiś wyższy wynik w plebiscycie.

2

@mekston no tylko Lewy, jak wygra LM i jakis ćwierćfinał MŚ (xDDDDDDDD), Świątek, jak wygra jakiś szlem i wróci na właściwe tory i zasadniczo tyle. Nic ważnego nie ma w tym roku na tyle, by ktoś mu zagroził. Chyba, że znowu wyjdzie jakaś baba z nic nie znaczącego w naszym kraju sportu i będzie się wmawiać wszystkim, że zasłużyła.

0

@michal26 wiadomo sa MS w pilce noznej, ale to raz ze musimy tam byc, dwa Lewy musialby gotowac

0

@FcPortoFan1999 nie ma, tylko Euro ale to jednak ranga jeszcze nizsza

1

@mekston stąd i moja reakcja. Uśmialem się sam z siebie pisząc to xD

1

@michal26 wiec Tomasiak jest na Pole Position mozna powiedziec

Chyba dalej najwieksze szanse widze u Igi jakby sie przestawilo

Wygrany szlem, ale moze 2 sa potrzebne i „1” w tenisie to Iga powinna wygrac

1

@mekston stosując nomenklaturę F1, to jest to półtorej sekundy przewagi w Q3 nad drugim kierowcą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?