- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
3
Zarówno Lewy jak i Ferran lekko mówiąc nie dojeżdżają w tym sezonie. Moim zdaniem tutaj MOŻE być po części jakaś wina po stronie Flicka bo powinien jasno na początku ustalić kto będzie tym podstawowym napastnikiem. A niestety ale skoro nie jest nim ani Lewy ani Ferran to kończy się właśnie tym, że nasze 9'tki nie są kompletnie w rytmie meczowym przez co ich jakość mocno spada. Oczywiście taki Lewy wiadomo gra jednak coraz gorzej co jest zrozumiałe bo facet ma zaraz 38 lat i nie będzie biegał tyle co reszta dużo młodszych kolegów. Ferran natomiast pomimo, że tych goli ma troszkę więcej to i tak skuteczność bardzo kuleje i jedyne co pozostaje to to, że więcej biega ale to tyle.
Wszyscy chyba dobrze pamiętamy jak chodziło w zeszłym sezonie nasze trio czyli Rapha, Lewy i Yamal. Niestety ale i samo trio jako całość również gra na gorszym poziomie (Może to nie dotyczy się zbytnio Yamala ale ostatnio zaczyna coraz bardziej denerwować swoją grą, dzisiaj nic się nie poprawiło). Gdyby tak zostać przy tym ataku od początku sezonu to podejrzewam, że oczywiście nie byłoby to już to samo co rok temu ale wcale ten atak nie musiałby być dużo gorszy. Zobaczcie jak rzadko razem ze sobą grają w tym sezonie. Raptem jest to "kilka" spotkań. Oczywiście były kontuzje czy to Lewego czy Raphy ale kiedy wszyscy są zdrowi to moim zdaniem nie powinno się nic zmienić i ten atak, to trio powinno grać ze sobą ile tylko się da. Rozumieją się najlepiej bo raczej nie zapomnieli jak się ze sobą gra.
Podsumowując praktycznie każdy z ataku stracił na tym, że obecnie gramy mocnymi rotacjami i w większości meczów ciągle się ktoś zmienia. Także rozumiem słowa krytyki na każdego z naszych czy to napastników czy skrzydłowych ale jest to pewnie tego wina, przynajmniej między innymi.
3
@MirusAmisz Na rytm meczowy to może narzekać Roony, ale nie Ferran czy Lewy.
W tym roku Lewy tylko w jednym meczu nie wszedł na boisko, w pozostałych grał
0
@MirusAmisz Ferran ma lepsze staty od większości topowych 9 w Europie w przeliczeniu na minuty...
1
@BezglutenowyPedri Zagra 2 dobre mecze a potem graj jak cieciu przez 3 następne. W lidze go można pudrować, ale to wyjdzie w LM
0
@LukaszFan Nie zrozumiałeś mojego przekazu? Myślałem, że dość jasno napisałem.