La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

0

Co Ci sędziowie dzisiaj do cholery odwalają? Koszykarz Celtics z łapą całą w środku obręczy, zahacza o obręcz i siatkę (nielegalne) - 3 sędziów na to patrzy i nic nie widzą.
Banda ślepych dziadów.

A tu jeszcze wcześniejszy call:



Uznano faul Smarta xD
Potem jeszcze dwa technicale poszły.

Skandaliczne dzisiaj sędziowanie, nawet jak na standardy NBA.

Edit. I znowu. Gdyby nie challange, to by Lakers znowu byli przekręceni. Masakra jakaś

0

@michal26 w NBA sędziowie to kolejny powód do nie oglądania tego. Nie lubię Lakers i Celtic więc każdy wynik mnie ucieszy

1

@BojanKriKicz mi tak obrzydzili dzisiaj, że czwartej kwarty nie oglądam.
Pieprzę to. Lakers nie mają szans wygrać z takim sędziowaniem. Gdyby byli sędziowie z FIBA, to by był wynik w okolicy remisu i tyle.
Ja wiem, że Doncić i LeBron sapią o te faule, ale dzisiaj spokojnie kilka nie było na nich odgwizdanych. Smart dostaje w ryj, a sędzia, że faulował xD
No nie da się z tym wygrać. To są takie małe rzeczy, które powodują, że odechciewa się im grać, a mi oglądać.

Są oczywiście mecze, że sędziowie pomagają akurat Lakersom. Bezapelacyjnie. No, ale dzisiaj wybitne sędziowanie pod Boston.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?