La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

0

Co myślicie o meczu z Atleti w kontekście odpuszczenia i oszczędzania sił na ważniejsze rozgrywki?
Na miejscu trenera wystawiłbym rezerwowy skład i myślał o meczu ligowym oraz locie do Newcastle. Nie mamy kadry żeby gryźć piach w każdym meczu na 100%, czasem trzeba być wyrachowanym. VeB!

0

@LeoMessiiBarcaPepa trzeba wierzyć w tą remontade ja rozumiem że nasza obrona jest tragiczna itd. Ale bez wiary nie byłoby żadnej remontady i wogole żadnej wygranej trzeba wierzyć i jeszcze raz wierzyć takie komentarze mnie tylko przerażają jak można napisać żeby oddać mecz i na koniec dać VeB człowieku wstydź się

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja już mentalnie odpuściłem PK, 0:4 nie jest do odrobienia, nie wiem co musiałoby się stać. Nawet taki ekspert jak Hajto wypowiadał się że szanse Barcy wynoszą między 2 a 3 procent.

0

@VAMOS1899LaMasia Sam się wstydź :D
Wolę w końcu wygrać LM i obronić LaLige niż zajechać się w przegranym dwumeczu o najmniej istotny puchar który wygrywamy bardzo regularnie.
Jak możesz nazywać się kibicem, skoro nie chcesz wygrać najważniejszych trofeów, a gryząc trawę z Atleti, nasze szansę w następnych meczach spadają.

0

@mmaciass Oczywiście, że trzeba podchodzić na chłodno do takich kwestii, a kolega odklejony jak wilgotna nalepka na piwie.
Kontuzja za kontuzjom, a ten marzy o niszczeniu przeciwnika i odrabianiu 0:4 w pucharze pocieszenia :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa jeden bardziej intensywniejszy mecz zaprzepaściłby nam obronę la ligi z słabym realem i ligi mistrzów? Niezła wiara w naszą drużynę można się oszczędzać przy okazji meczu z Athleticiem przed Newcastle

0

@VAMOS1899LaMasia Oczywiście, że może, ale nie musi, jest nieskończenie wiele zmiennych. Wyjdzie Pedri, zagra na tych przecinaków, jakiś uraz i liczymy już tylko na cud, czy Raphinha, albo Yamal który i tak gra słabo przez natłok meczów, a Brazylijczyk i tak w tym sezonie co chwilę opuszcza spotkania.
Potraktować treningowo i tyle :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa w każdym meczu Pedri może złapać kontuzję XD tak samo jak każdy inny zawodnik i co z tego powodu mamy olać półfinał pucharu króla co jak przegramy 1 mecz półfinału np. z Arsenalem 3-1 lub 3-0 to też rewanż potraktujesz treningowo żeby bronić ligi weź ty z taką wiarą w drużynę idź do śmietankowych takich kibiców nie potrzebujemy którzy po przegranym meczu traktują treningowo bo Pedri może złapać kontuzje

0

@VAMOS1899LaMasia Sam wyjdź płaczku :D
Wielki Walczak się znalazł przed ekranem telefonu hahaha
Właśnie przez taką małą mentalność Barca nie wygrała od dekady najważniejszego pucharu, a real który potrafi wartościować tytuły wygrał 6 w 12 lat, jak każdy widział, ale w gablocie stoją.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessiiBarcaPepa czyli mała mentalność to walczenie do końca w dwumeczu niezależnie od wyniki meczu a mentalność zwycięzców to oddawanie cięższych meczów praktycznie za darmo ciekawe spostrzeżenie

0

@VAMOS1899LaMasia Wszystko jest względne, dla mnie ten puchar jest mało istotny w tym sezonie i szkoda już sił się tam zajeżdżać. Z mojej perspektywy wygląda to tak, jakbyś nie wierzył w ważniejsze tytułu i zadowalał się trofeami pocieszenia. Powiem Ci jaka będzie przyszłość, trypletu w tym sezonie nie będzie, ale może być najważniejszy dublet.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale zrozum że jeden puchar nie wyklucza drugiego w każdym meczu jest jakieś ryzyko że ktoś ważny złapie kontuzje

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?